O nás | Dezinfekce HARTMANN

BODE SCIENCE CENTER

Vědecké centrum společnosti HARTMANN

Cílem BODE SCIENCE CENTER je soustředit na jednom místě znalosti získávané po desetiletí praktického používání našich výrobků, shromažďovat vědecké poznatky z celého světa a provádět cílený výzkum v oblasti prevence infekcí.

Sterillium - ilustrační fotografie

Značka Sterillium®

První láhev přípravku Sterillium® opustila výrobní závod BODE Chemie v Hamburku-Stellingenu 4. června 1965. V ten den nikdo nemohl tušit, že v krátkém čase dosáhne triumfálního úspěchu a že se jeho název stane synonymem pro dezinfekci rukou. 

Chci vědět více o značce Sterillium®

Ilustrační fotografie - produkty BODE

BODE Chemie

Výrobou více než 400 produktů ve svém závodě v Hamburku-Stellingenu se BODE Chemie řadí k evropské špičce v oblasti dezinfekce, čištění a péče o pokožku. V komplexní nabídce přípravků, které se používají ve více než 50 zemích světa, najdete nejen skvělé dezinfekční přípravky na ruce. 

Chci vědět více o BODE Chemie

Logo HARTMANN

HARTMANN

Po celou dobu své existence sbíráme znalosti a praktické zkušenosti, o které se s námi dělí lékaři i sestry po celém světě. Díky tomu dokážeme nabízet řešení, která přesně odpovídají každodenní praxi ve zdravotnických zařízeních. Veškeré informace a doporučené produkty u nás naleznete na jednom místě – jednoduše, přehledně, jasně.

Chci vědět více o HARTMANN - RICO